Šiuo metu yra prisijungę 6 svečiai ir 0 narių Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Birželis - LGBT išdidumo mėnuo
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
Pranešk!

Apklausa

Ar Jums patogesnė naujoji GayLine.LT svetainė?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 319, komentarų: 3

Renginiai

PRIDE mėnuo 06/20 - 06/28

Lietuvoje panaikintas BK 122 07/02 - 07/02

Visi renginiai »

ReklamaAtsiuntė Oxious, sekmadienį, 2011.10.09 10:00. Perskaityta 14236 kartus

Dar būdamas vaikas supratau, kad esu kitoks. Ne toks kaip dauguma. Bet bijojau kažkam tai pasakyti. Ėjo laikas. Viskas keitėsi, tik ne aš. Gyvenau toliau gyvenimą iš dalies savo. Kovojau su savim ilgai net pats. Bandžiau draugauti su panelėm. Bet iš to nieko gero neišeidavo. Man jos buvo neįdomios, nors kiek ir bandžiau save įtikinti.

Mano gyvenimo istorija - Spalio 11 d. Atsiskleidimo dienaMano gyvenimo istorija - Spalio 11 d. Atsiskleidimo diena

Taip ir kovojau su savim.

Sukūriau sau interneto dienoraštį. Tiesiog, kad bendrauti kartais su žmonėmis. O vėliau išėjo taip, kad vienas-kitas gėjus iš užsienio pradėjo skaityti. Nors tada aš į tai nežiūrėjau rimtai.

Laikas ėjo. 2008 metais pirmą kartą viešai pasakiau, kad esu gėjus. Po keliu valandų nutariau pasakyti, kad tai durnas juokelis, nes aš girtas.

Vėl kovojau. Kol vieną dieną nesutikau dviejų vaikinų viename klube. Tada pajutau, kad jie ne tokie kaip visi. Juos tąnakt vos nesumušė, teko juos išvesti iš klubo-baro. Tą pačią valandą jau buvau SOHO klube. Kur sutikau savo gerą draugą. Aišku jis nustebo, tuo metu aš jau žinojau apie jį.

Nepilnus metus dar kovojau su savim, kol nepasakiau sau „arba dabar sakai, arba visą gyvenimą tu būsi niekas“. Ir pasakiau. Žinodamas kad galiu netekti visko arba nieko. Ta pačią dieną keletas žmonių atsisakė bendrauti, dar po kelių dienų dar daugiau „draugų“ pasakė, kad esu ligonis.

Ačiū tiems, kas palaike, kas sakė „nesvarbu kokia orientacija, svarbu koks žmogus. O mums tu visada buvai ir liksi draugas“. Dėkoju ir tiems, kas nespaudė manęs, kad tai garsiai pripažinciau, nors jie jautė ir mate tai.

Kiek tai paveikė mano gyvenimą? Nežinau, kaip geriau pasakyti. Gal, kad tapau laisvesnis, kad nereikia dažnai slėptis už kaukės, kurią teko dėvėti beveik 24 metus. Tiesiog esu laimingas, kad galiu savo gyventi gyvenimą ir nemeluoti visų pirma sau ir savo jausmams.

Gayline skaitytojas.


Spalio 11 d. minime atsiskleidimo dieną (Coming-out Day). Kviečiame GayLine lankytojus papasakoti savo gyvenimo istoriją.

Nacionalinė atsiskleidimo diena – tarptautiniu mastu vykstanti pilietinio sąmoningumo diena, skirta atsiskleidimui ir diskusijoms apie lesbiečių, gėjų, biseksualų ir transseksualų (LGBT) problemas. Šią dieną dalyviai raginami pasipuošti homoseksualų išdidumo simboliais, tokiais kaip rožiniai trikampiai (gėjai), juodi trikampiai (lesbietės), vaivorykštėmis papuošaluose ar tiesiog prie drabužių. Ši diena paskelbta 1988 metais, minint antrąsias maršo už gėjų ir lesbiečių teises, kuriame dalyvavo 500 000 žygiuotojų, Vašingtone metines. Šios dienos renginiai yra skirti LGBT bendruomenės sąmoningumui kelti, o taip pat supažindinti visuomenę su LGBT teisių judėjimais. Nepaisant pavadinimo, Nacionalinės atsiskleidimo dienos minėjimas yra švenčiamas daugelyje šalių.

GayLine kviečia Jus papasakoti savo istoriją. Esame labai skirtingi ir kiekvienas mūsų atvejis – individualus. Atsiskleidėte artimiausiai draugei ar draugui ir pajutote, kad tarsi akmuo nuo krūtinės nukrito? Papasakokite, kas įkvėpė šiam žingsniui. Ilgai dvejojote, kol prisipažinote sau ir pasaulis tapo šviesesniu? O gal tėvai, sužinoję apie jūsų lytinę orientaciją, daugiau nebebendrauja? Nedrįstate niekam atsiskleisti? Pasidalinkite savo patirtimi, nuogąstavimais, rūpesčiais ir džiugesiu.


Atsiųskite savo istoriją elektroniniu paštu info@gayline.lt arba kaip tinklapio naujieną. GayLine užtikrina Jūsų konfidencialumą ir neviešins nei vardų, nei slapyvardžių. O Jūsų pasakojimą paskelbsime artimiausiu metu.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis

CORE

2011-10-13 06:12:14

na zodzius Gayline skaitytojas galite pakeisti i CORE)))