Šiuo metu yra prisijungę 7 svečiai ir 0 narių Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
VOX club

Apklausa

Ar Jums patogesnė naujoji GayLine.LT svetainė?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 246, komentarų: 2

Renginiai

Visi renginiai »

ReklamaAtsiuntė kandis, vaikinas81, 2013, pirmadienį, 2013.07.15 11:37. Perskaityta 2732 kartus

Vilniaus meras Artūras Zuokas teigia, kad teismas įpareigojo savivaldybę leisti homoseksualams žygiuoti Gedimino prospektu, nes patyrė politikų spaudimą. A. Zuokas taip pat aiškina, kad eitynių organizatoriams konfliktas su savivaldybe yra naudingas.

A. Zuokas / V. Valentinavičiaus nuotr.A. Zuokas / V. Valentinavičiaus nuotr.

Vilniaus miesto savivaldybės pasipriešinimas homoseksualų eitynėms Gedimino prospektu, turinčioms įvykti liepos pabaigoje, peržengė Lietuvos sienas. Europos Parlamente priekaištų dėl seksualinių mažumų teisių išgirdo prezidentė. Europos Komisijos pirmininkas pareiškė, kad Europa stebi seksualinių mažumų diskriminavimo problemas Lietuvoje. Tuo metu Lietuvoje daugiau nei 62 proc. gyventojų nepritaria homoseksualų eitynėms.

Savivaldybė šią savaitę vėl apskundė teismo sprendimą, įpareigojantį išduoti leidimą gėjų eitynėms Gedimino prospektu. Meras Artūras Zuokas sako, kad jie ne prieš eitynes, o prieš spaudimą ir prievartinį savo vertybių brukimą, slepiamą po tolerancijos pavadinimu.

Plačiau: Delfi.lt.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis

WARLIUS

2013-07-15 12:13:32

Aš tai sakyčiau, kad Zuokui apie eitynes kalbėti irgi naudinga...

tomux78

2013-07-15 12:25:42

ir vėl tie politikai kalti. Kaip be jų būtų gera gyventi. Zuokas ne išimtis.

zekas

2013-07-15 14:47:51

Buvęs meras konservatorius Navickas tiek kliūčių eitynėms prieš trejus metus nedarė, kiek šitas, savo "liberaliu" laikantis nevykėlis.

Uosis

2013-07-15 15:27:14

Zuoko elgesys negarbingas. Priešindamasis sioms eitynems būtent jis provokavo konfliktą, kurstė homofobų aistras ir tuo yra atsakingas už galimus incidentus, nuo kurių neva nežino kaip saugotis.

kaslo

2013-07-15 15:49:46

Atrode lyg ir protingas diedas,bet grazulio pedom paseke.Zlugo geju akyse.

WARLIUS

2013-07-15 18:40:53

Užtat susikrovė didelį būrį savo gerbėjų, kurie už jį balsuos...

:(

Sejanus

2013-07-15 23:53:52

Kada atrodė, prieš dešimt metų?

alt

2013-07-15 19:30:08

Truputis mano ir ne mano minčių, pastebėjimų:

Vis dėlto, kodėl artimiausiu metu rinksimės Lietuvos vyriausiajam administraciniame teisme. Kodėl paprastas eitynių (susirinkimų) klausimas buvo taip sukilnintas, kad bus svarstomas Lietuvos vyriausiajame administraciniame teisme? Ar mes nepasitikime žemesnės instancijos teismais, kurie priėmė mums palankų sprendimą, tačiau nepamatė tiesos, ar tai?

Ar veikiau mūsų didžiulė riaušių ir ko dar tik dievas žino baimė privertė paprastą prašymą eitynėms apipinti simbolizmu, kurio jai visai nereikia. Ar dėl jos nepaisys tiesos. Tiesa buvo išvaryta iš šio „bylos“ kaip mergaitė iš Garliavos. „Ją“ tampė iš teismo į teismą. Nelaiminga vargšė. Ir turiu pridurti, ne dėl savivaldybės teisinio sumanumo, o dėl ilgos galingos vykdomosios valdžios rankos. Taigi, čia nėra paprasta eitynių (susirinkimų) byla. Tai svarbiausia byla, kokia bus svarstoma minėtame teisme, nes ji liečia pačią žmogaus prigimtį.

Abonentas nori tokio teismo, kuris elgtųsi kaip jo darbuotojai. Darbuotojai, su kuriais šis aferistas daro nusikalstamas veikas, manipuliuoja savo dangoraižyje, vadinamojoje Vilniaus miesto savivaldybės administracija.

Tvirtinu, kad normali žmonijos būsena, suprantu, tai ginčitina, yra laisvė. Tai įrodo pastangos, kurias dės vyras, moteris ir vaikas, kad ją atgautų, nepaisydamas jokių sunkumų, jokių prietarų, kad tik būtų laisvas, būtų pripažintas žmogumi.

Jei tai tiesa, ką abonentas su kitais kalba, tai tada ką mums daryti su tais gėdingais ir erzinančiais dokumentais – Jungtinių Tautų Visuotine žmogaus teisių deklaracija, Jungtinių Tautų Vaiko teisių konvencija, Europos Žmogaus teisių ir pagrindinių laisvių apsaugos konvencija, Lietuvos Respublikos Konstitucija. Kaipgi jų skambios frazės: žmogaus teisės ir laisvės yra prigimtinės; žmogus turi teisę turėti savo įsitikinimus ir juos laisvai reikšti ir t.t. Ką po galais su jomis mums daryti? Turiu kuklu pasiūlymą – suplėšyti.

Abonentui, gerb. Gražuliui ir kitiems vietinės reikšmės politikams reikėtų suvokti, jog taip garbinama indviduolybė nėra vien jų, kad visi esame tokie kokie gimėme. Minėtoms personoms nepasakomai reikia stiprybės ir išminties įveikti savo baimėms, savo prietarams ir sau patiems, jos turi sutelkti savyje drąsos pasielgti teisingai, o jei tai reiškia riaušes, tebūnie, jei jos kils, gal galu gale jos bus paskutinės Lietuvoje už žmogaus teises ir laisves.

patirtis

2013-07-15 21:28:57

Šitas tariamai asilas turi suprasti, kad tai jokia propaganda, o kova už savo teises, mes lygūs, mes žmonės, mes puikūs, mes net genijai. Norim gyventi kaip visi su savo šeima, su savo teisėm, su įstatymais, su testamentais ar su lygias teises turinčiom nuostatom apie palikimą. Asilas - jis yra politikas, beje, iš prastos šeimos, kas jei ne jis pergyvens dėl savo renome. Šitie vagys dėl atsitiktinumo istorinio pakliuvo į valdžią ir dabar byloja už tai, ko net nesupranta. Vagys, farcofčikai, kitaip nepavadintum. Jiems giliai nusispjaut ant gėjų, tiesiog dabar jiems tai yra palankus vėjas nukreipt dėmesį nuo murzino Vilniaus ir Kauno, nuo tų šlykštynių, kurioms reikia pinigų. Išvalykit Lietuvą nuo šiukšlių, valdžios vagys.

ex-boy

2013-07-15 21:52:32

Oho kokia komentavimo ''''kultura'''', Delfio lygio tiesiog.

gelyno_boba

2013-07-15 21:31:28

Nu jo, kas ne pagal mane - tas sąmokslas ir neteisybė.

altboy

2013-07-15 21:50:59

Nelabai supratau, ar nepritariai 62% lietuvos gyventtoju ar tik Vilniaus gyventojai ?

ainas

2013-07-15 23:47:25

Abidna, kad politikai dare spaudima teismui?
Na bet kuriuo atveju negrasino savo varzhovui, kad praplauks Nerimi nelabai gyvame stovyje (p. Zuokas tokius grasinimus vadima "gerais darbais", uzh kurious buvo nuteistas).
O gal Zuikui abidna, kad nesugebejo paspausti teismo? na taip, pirmiausia reikia buti politiku, o ne abonentu ...

ainas

2013-07-16 03:22:40

p. Zuokai, jei eitynems nepritaria 62% gyventoju, ir tamsta galvoji, kad jos del to neturetu ivykti, tai tamsta mastai kaip diktatorius ...