Šiuo metu yra prisijungę 5 svečiai ir 0 narių Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Birželis - LGBT išdidumo mėnuo
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
Pranešk

Apklausa

Ar Jums patogesnė naujoji GayLine.LT svetainė?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 319, komentarų: 3

Renginiai

PRIDE mėnuo 06/20 - 06/28

Lietuvoje panaikintas BK 122 07/02 - 07/02

Visi renginiai »

ReklamaAtsiuntė kandis, šeštadienį, 2016.05.28 10:51. Perskaityta 14920 kartų

Į susitikimą Pijus Beizaras (20) ir Mangirdas Levickas (20) atėjo burkuodami it balandėliai. Jie drąsiai pozavo susikibę už rankų, o paprašyti – aistringai pasibučiavo. Vaikinai atviri – jie yra gėjai ir neketina to slėpti.

Pijus BeizarasPijus Beizaras

„Niekam neturėtų rūpėti, su kuo mes gyvename, ką veikiame ir ką mylime. O mylime vienas kitą mes labai – už supratingumą, pagalbą, už tai, kad gera būti kartu“, – susiglaudę dėstė jauni vaikinai.

2014 m. gruodį Pijus ir Mangirdas feisbuke sukėlė šaršalą, viešai paskelbdami apie savo meilę ir įkeldami nuotrauką, kurioje jiedu bučiuojasi. Po nuotrauka anuomet pasipylė pikti komentarai ir keiksmai apie vaikinų lytinę orientaciją. Tai buvo pačioje aistringos draugystės pradžioje. Tačiau reakcijos vaikinų neišgąsdino, ir nuo tada jie tik dar atkakliau gina savo meilę ir jausmus.

Virtuali draugystė peraugo į tikrą Pijaus ir Mangirdo draugystė užsimezgė prieš ketverius metus. Tada Pijus per feisbuką pirmasis parašė Mangirdui žinutę. Tiesa, šis neskubėjo megzti naujos pažinties – tada vaikinas nenorėjo naujų santykių, todėl į Pijų rimtai nežiūrėjo.

Ilgainiui vaikinų draugystė įgavo pagreitį. Jų tada neišgąsdino net ir tai, kad Pijus gyveno Vokietijoje pas mamą. „Dvejus metus, kol Pijus buvo Vokietijoje, bendravome virtualiai. Tik praėjus dvejiems metams mudu susitikome. Jei ir kilo kažkokių abejonių dėl mūsų draugystės, tai visos išsisklaidė tada, kai pasimatėme.

Pirmą kartą susitikome Naujųjų metų išvakarėse. Aplinkybės susiklostė taip, kad pusmetį nesimatėme, tačiau po to pusmečio mudu vėl susitikome ir nuo tada nebeišsiskyrėme“, – kalbėjo mylimieji.

Daugiau LRytas.lt.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Pranešimas apie klaidą

Jūsų vardas:

Komentaras: