Šiuo metu yra prisijungę 11 svečių ir 0 narių Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Birželis - LGBT išdidumo mėnuo
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
COX

Apklausa

Ar Jums patogesnė naujoji GayLine.LT svetainė?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 319, komentarų: 3

Renginiai

PRIDE mėnuo 06/20 - 06/28

Visi renginiai »

ReklamaAtsiuntė Oxious, trečiadienį, 2019.07.10 09:11. Perskaityta 3920 kartų

Visame pasaulyje LGBT bendruomenė vis garsiau ima atvirai kalbėti apie savo gyvenimo būdą, problemas su kuriomis tenka susidurti ir asmeninio gyvenimo peripetijas. Bendruomenės dalimi yra tiek eiliniai žmonės tiek didžiulės ekrano žvaigždės.

Zachary QuintoZachary Quinto

Homoseksualių menininkų ir scenos žmonių netrūksta ir mūsų šalyje. Tiesa, atvirai prabilti apie savo orientaciją Lietuvoje scenos žvaigždės neskuba ir kalbėti tokiomis temomomis privengia, vis tik, atskirų atsivėrimų yra.

Vienas iš pirmųjų atsiskleidusių – kino režisierius Romas Zabarauskas, kuris neslėpia, kad jo atžvilgiu pasitaiko neapykantos protrūkių, tačiau skatina apie homoseksualumą kalbėti garsiai. Lietuvos kino terpėje LGBT narių yra ir kur kas daugiau, tik ne visi jie jau yra pasiruošę apie tai prabilti viešai. Mūsų visuomenė keičiasi ir gana sparčiai seka vakarų kraštų pavyzdžiu, ateina jauna liberalesnė karta, todėl belieka tikėtis, jog atsiskleidusisius žmones priims pozityviai tokius, kokie yra.

Čia pateikiame 20 pasaulinės kino industrijos atstovų, priklausančių LGBT bendruomenei ir viešai prabilusių apie savo seksualinę orientaciją.

Kristen Stewart – ši jaunosios kartos aktorė populiarumą pasiekė būdama dar visiškai jauna, kai 2008-ais pasirodė, paauglių širdis užkariavusiame filme „Saulėlydis“ ir jo tęsiniuose. Vėliau sekė ne mažiau sėkmingų filmų virtinė. Kritikų ne itin mėgstama aktorė ilgą laiką nekomentavo savo asmeninio gyvenimo, bet 2017-ais, dalyvaudama pramoginėje laidoje „SNL“, Kristen atskleidė esanti homoseksuali.

Ben Whishaw – britų aktorius, daugeliui turėtų būti pažįstamas ne tik iš Džeimso Bondo filmų, bet ir kritikų palankumo sulaukusios dramos „Danų mergina“. Daugelį metų užsiminti apie savo asmeninį gyvenimą vengęs aktorius, 2013-ais spaudai pranešė, kad yra susituokęs su vyru.

Zachary Quinto – siaubo serialų fanai šį aktorių turėtų atsiminti iš „Amerikietiškos siaubo istorijos“ ar serialo „Herojai“, o fantastikos mėgėjai – iš filmų „Žvaigždžių kelias“ ir „Žvaigždžių kelias: atradimas“. 2011-ais metais aktorius viešai paskelbė esantis gėjus ir teigė, kad tolerantiškumo homoseksualams srityje, žmonėms dar reikia nueiti ilgą kelią.

Ezra Miller – paauglių mėgstamame filme „Atskalūno laiškai“ suvaidinęs aktorius pelnė didelį populiarumą. Vėliau Ezra subligėjo DC „Teisingumo lygoje”. Apie savo orientaciją aktorius užsiminė dar 2013-ais ir teigė, kad neidentifikuoja savęs nei kaip vyru, nei kaip moterimi. Dabar aktorius yra pirmas, atvirai apie tai prabilęs homoseksualas vaidinantis superherojų.

Daugiau Kauno Žinios.lt.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Pranešimas apie klaidą

Jūsų vardas:

Komentaras: