Šiuo metu yra prisijungę 8 svečiai ir 0 narių Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Birželis - LGBT išdidumo mėnuo
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
COX

Apklausa

Ar Jums patogesnė naujoji GayLine.LT svetainė?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 319, komentarų: 3

Renginiai

PRIDE mėnuo 06/20 - 06/28

Visi renginiai »

ReklamaAtsiuntė Oxious, trečiadienį, 2008.07.16 16:30. Perskaityta 18413 kartų

"Tuos, kuriuos Hitleris persekiojo, Bažnyčia persekioja jau 2000 metų"

Gėjai koncentracijos stovyklojeGėjai koncentracijos stovykloje

Deschner

Homoseksualų persekiojimas nėra toks senas kaip pats homoseksualumas. Pirmą homoseksualų persekiojimą pastebime hebrajų gentyse. Biblijoje rašoma:
"Kun 20:13 Jei vyras sugultų su vyriškiu tarsi su moterimi, jiedu abu nusikalto bjauriu iškrypimu – jie užsitraukė kraujo kaltę. Jie turi būti nubausti mirtimi, nes užsitraukė kraujo kaltę." Pirmas oficialus persekiotojas buvo Šv. Paulius ir kiti garsūs teologai ir bažnyčios tėvai. Konstantino (to, kuris leido krikščionims laisvai išpažinti jų tikėjimą) papildymas į Lex Julia, 4 amžiaus pradžia: moteriškieji (pasyvūs) vyrai baudžiami mirtimi kalaviju. Teodosijaus I įsakas (paskelbusio krikščionybę valstybine religija), 390 metai: Deginti ant laužo kiekvieną, kuris pateikia savo kūną vyrui, kaip moteris.

Krikščionių imperatorius Justinianas paskelbia homoseksualus kaltais dėl 542-544 metų maro epidemijos, sugriežtina bausmes abiem akto dalyviams ir pats dalyvauja parodomosiose bausmėse, kastruodamas kaltinamuosius ir palikdamas juos nukraujuoti iki mirties. (Šaltinis: B. Hergemöller, Professor für mittelalterliche Geschichte an der Universität Hamburg).

Romos imperijos žlugimas prasidėjo nuo to, kai 313 metais Romos bendravaldžiai Licinijus ir Konstantinas suteikė krikščionybei pilietines teises. Po jų valdęs Teodosijus I paskelbė ortodoksinę krikščionybę valstybine religija ir ėmė persekioti kitatikius. Šventyklos buvo griaunamos arba deginamos su viduje susirinkusiais žmonėmis. Buvo uždraustos Olimpinės žaidynės, sudeginta Aleksandrijos biblioteka. Fanatikų krikščionių minia su „šventuoju" Kirilu priešakyje surengė liūdnai pagarsėjusį susidorojimą su mokslininke Ipatija. 395 m. Po Teodosijaus mirties imperija buvo padalinta į dvi dalis - rytinę ir vakarinę. Pastaroji 414 metais buvo apiplėšta barbarų ir galutinai žlugo 476 metais. Tokiu būdu krikščionybė ne tik sugriovė didingą imperiją, bet ir tūkstančiui metų sustabdė žmonijos vystymąsi – per tą laikotarpį, vadinamuosius Viduramžius, nebuvo padaryta NĖ VIENO žymesnio atradimo. Rytinė - Bizantijos Imperija žlugo 1453 metais, sostinę Konstantinopolį užkariavus osmanams ir žuvus paskutiniam Bizantijos imperijos valdovui Konstantitnui XI.

Homofobinės katalikų bažnyčios nuostatos, hierarchų buvo aptarinėjamos iki mokytojo Petruso Canisiuso (1521-1597), kuris paskelbė, kad homoseksualumas yra "peccata in coelum clamatina" - nuodėmė šaukianti dangaus bausmės. Jau nuo pirmų sinodų (III-IV amžius.), homoseksualūs asmenys ekskomunikuojami, iš jų atimamos visos teisės. VII a. pabaigoje įteisinamos fizinės bausmės ir trėmimai, o XII a. mirties bausmė ant baslio (Sinodas Nabluse, 1120). Šitie bažnyčios įstatymai galiojo dar iki XVIII a., tą daryti įpareigojo "Vizigotų kodeksas". Kitaip negu manoma, tai nebuvo išskirtinai viduramžių prietarai. Baudžiamoji atsakomybė už homoseksualumą Anglijoje egzistavo iki 1967 m. Lietuvoje, tik 1993 m. liepos 2 nebeliko baudžiamosios atsakomybės už dviejų vyrų savanoriškus lytinius santykius. Teko pasiduoti Europos Tarybos spaudimui dėl žmogaus teisių reikalavimų įgyvendinimo. Lietuvos paprasčiausiai būtų nepriėmę į Europos Tarybą.

Islamo religijos požiūrį į homoseksualumą nusako garsus ir visame Pasaulyje tarp musulmonų gerbiamas Korano aiškintojas Sheikh Yusuf Al-Qaradawi:

2005 metų rugpjūtį Dr al-Qaradawi reikalavo Kataro princo mirties už jo homoseksualumą. Štai ką jis yra pasakęs apie homoseksualumą: "Visagalis Alachas uždraudė homoseksualius santykius. Šitas iškrypimas prieštarauja natūralumui, tai nusikaltimas prieš žmogaus seksualumą ir moterų teisių pažeidimas".

Moterų teisių pažeidimas? Tą girdime iš žmogaus, kuris be kita ko ragina vyrus mušti nepaklusnias žmonas, bet tik nesmarkiai. Jis toliau kalba apie homoseksualumą: "Šitos praktikos plitimas trikdo natūralų gyvenimą ir padaro iš praktikuotojų amoralius vergus. Musulmonų teisininkai turi skirtingas nuomones dėl bausmių už tokius pasibaisėtinus dalykus. Ar aktyvus ir pasyvus partneriai turi būti abu užmušti? Tokios bausmės gali pasirodyti žiaurios, bet jos buvo pasiūlytos Islamo bendruomenės tyrumui ir išlaikymui švaria nuo iškrypimų".

Kitas Korano aiškintojas, Sheikh Muhammad Saleh Al-Munajjid:

"Islamas aiškiai draudžia homoseksualius santykius ir numato bausmes už jį šiame ir ateinančiame Pasauliuose. Kaip gali būti kitaip, juk Islamo pranašas Muhamedas (taika su juo), pasakė: "Kad ir kur rastum atliekant Loto žmonių nuodėmę, užmušk juos abu, vieną, kuris tą darė ir kitą, su kuriuo tai buvo padaryta." (At-Tirmidhi: 1376). Visagalis Alachas žino geriausiai.

Hadite, pranašas, tebūnie ramybė jam, klasifikuoja šią nuodėmę: "Alachas pasmerkia tuos, kurie praktikuoja Loto žmonių veiksmus". Pakartoja tai tris kartus. Kitam hadite jis sako: "Jeigu vyras santykiauja su vyru, jie abu svetimautojai". Čia jis prilygina homoseksualumą svetimavimui, už kurį baudžiama. Sakoma, kad už homoseksualumą turi būti taikoma dar didesnė bausmė, negu už svetimavimą. Bausmė yra abiejų homoseksualaus akto dalyvių sudeginimas, arba užmėtimas akmenimis, todėl, kad Alachas (Didžiausiasis) užmušė Loto žmones. Pranašas apie lesbietes: "Jeigu moteris santykiauja su moterimi, jos abi yra svetimautojos".

Reikia prisiminti dar visai neseniai vykdytą homoseksualų persekiojimą III Reicho laikais. 1928 Vokietijos homoseksualų organizacija užklausė nacionalsocialistų partijos apie jų požiūrį į homoseksualus. Buvo gautas toks atsakymas: "Nėra svarbu ar jūs, ar mes gyvename, svarbiausias yra vokiečių tautos išlikimas. O tai gali būti tik jei ji išsaugos savo vyriškumą. Laisva meilė ir seksualiniai iškrypimai yra nepateisinami ir kiekvienas, kuris galvoja apie homoseksualią meilę - mūsų priešas."

Persekiojimų pradžia yra laikoma 1934m. birželio 30d., kai įvyko "Rohmo pučas". Persekiojimai vyko įvairiausiais pagrindais ir tikslais. Politikai reikalavo vidinio Nacionalsocialistų išsivalymo nuo nepageidaujamų elementų. Pagrindiniu argumentu buvo tai, kad homoseksualai nusikalsta prieš tautą neturėdami vaikų. Vieno tų laikų valdininko referato citata: "Todėl, kad homoseksualai, kaip žinoma, nesugeba turėti normalius seksualinius santykius, homoseksualumas turi savo pasekmes ir kitoje kartoje, nes mažėja gimstamumas, o tai taip pat trukdys kariniams interesams." Slaptoji policija rėmėsi kai kuriais tų laikų psichiatrais, kurie teigė, kad homoseksualumas yra išmoktas. Buvo manoma, kad homoseksualūs vyrai vien bendraudami su kitais vyrais, gali juos "užkrėsti". 1936m. buvo sukurtas centras "Kovojimui su abortais ir homoseksualumu". Nuo 1941m. homoseksualūs partijos nariai baudžiami mirtimi. Dėl persekiojimų homoseksualų bendruomenė pradeda slėptis, dingsta jų barai ir klubai. Pastovūs santykiai ir gyvenimas su vienu partneriu tampa neįmanomi dėl visur esančių skundikų. Bevaikiai kavalieriai šantažuojami, grasinant juos įskųsti policijai. Heinrichas Himmleris reikalauja visų homoseksualų identifikacijos. 1935m. paragrafas 175 pakeičiamas taip, kad visi homoseksualaus pobūdžio veiksmai tampa nusikaltimu. Nuo 1933m. bevaikiai vyrai moka 10% savo atlyginimo daugiavaikėms šeimoms. Susituokę, bet neturintys vaikų vyrai turėjo aiškintis prieš specialią komisiją, kodėl iki šiol neturi vaikų. 1937m. registruojami 4000 homoseksualų, 1942m. - 42000. 1940m. Himmleris įsako pradėti jų naikinimą. SS vadas įsakė, kad kiekvienas turėjęs daugiau negu vieną tos pačios lyties partnerį, turi būti uždarytas į koncentracijos stovyklą. Homoseksualai ten pažymimi rausvos spalvos trikampiu.

Ten laukė išskirtinai žiaurios sąlygos, nes buvo dar didesnės galimybės susilaukti smurto ir iš pačių kalinių. Bet kokia pagalba vienas kitam būtų buvusi palaikyta homoseksualiais santykiais ir lauktų greita mirtis. Mirtingumas tarp šitų kalinių buvo didesnis negu visų kitų kalintų grupių. Daugumos laukė lemtis „R.u" — Ruckehr unerwunscht (grįžimas nenumatomas). Visi asmenys su tokiu įrašu turėjo mirti. Homoseksualai turėjo pasirinkti mirtį, arba prievartinę kastraciją. Buvo taip pat bandoma sukurti "vaistus" nuo homoseksualumo, eksperimentuojant su kaliniais. Daktaras Carlas Peteras Jensenas naudojo hormonų "gydymą", kuris turėjo atversti homoseksualus į "teisingą gyvenimo kelią". Vyrui buvo suleidžiama testosterono ir jis buvo patalpinamas su prostitute. Jei įvykdavo lytinis aktas - pacientas buvo laikomas "pasveikusiu". (Šiandien žinoma, kad testosteronas padidina homoseksualių vyrų potraukį tos pačios lyties atstovams).

Tragiškiausia yra tai, kad 1945m., kai sąjungininkai išlaisvino Europą, homoseksualai turėjo pasilikti koncentracijos stovyklose, nes naujoji valdžia juos laikė nusikaltėliais. Įdomu yra tai, kad homoseksualios moterys nukentėjo daug mažiau negu vyrai, nes nacistinei Vokietijai jos rūpėjo mažiau. Buvo manoma, kad lesbietės "išgydymui" užtenka tik gero vyro. Moterų organizacijos buvo uždraustos dėl baimės, kad feministinės nuotaikos gali įtakoti lesbiečių atsiradimą. Nacistinės valdžios požiūris į moteris buvo konservatyvus. Institut fur Sexualforschung (seksologinių tyrimų institutą) uždarė, toks pat likimas ištiko ir Bund fur Menschenrecht (Žmogaus teisių sąjungą), nes abi organizacijos nuo seno priešinosi kai kuriems seksualinio gyvenimo apribojimams. Visi veiksmai siekiant pažaboti homoseksualumą buvo atliekami sistematiškai.

1937m. Himmleris vienoje iš savo kalbų pasakė: "Kai kurie homoseksualai sako, kad tai ką daro yra jų privatus reikalas. Seksualinis gyvenimas nėra privatus reikalas, nes tai susiję su tautos išgyvenimu. Tai yra skirtumas tarp Pasaulio užvaldymo ir susinaikinimo. Tauta su dideliu kiekiu vaikų gali užvaldyti Pasaulį. Tautiškai švari tauta, bet su mažu vaikų skaičiumi jau yra viena koja kape, o po 50, ar 100 metų išnyks. Todėl mes turime suprasti, kad negalime šiai ligai leisti vystytis Vokietijoje ir turime ją nugalėti... Yra labai svarbu, kad mes juos sunaikintume ne iš keršto, bet iš gyvybiškos svarbos."

Iš šių laikų Lietuvos politinių ir visuomeninių veikėjų pasisakymų ir darbų:

Partija "Tvarka ir teisingumas", Petras Gražulis:

„Gėda, kada šitaip rūpinamasi tais iškrypimais. Juk visos šitos mažumos yra... Mes esame krikščionys, katalikų ir visi krikščioniški tikėjimai tai laiko nusikaltimu ir mes rašom į įstatymą kaip vertybę, šalia tikėjimo, šalia rasės. Kur eina Europa ir kur eina Lietuva? Negaliu ramiai šnekėti!", - prie mikrofono šaukė P.Gražulis, o posėdžiui pirmininkavęs Seimo pirmininkas Česlovas Juršėnas nesėkmingai jį ramino.

*Katalikiškose mokyklose diskriminacija įteisinta įstatymu

„Tvarka ir teisingumas" narys Petras Gražulis jau ne pirmą kartą pažėrė įžeidimų homoseksualų atžvilgiu. Anot jo, Lietuva yra „iškrypusi valstybė", nes „rūpinasi mažumomis, o žmonėmis – ne". Parlamentaras pareiškė, esą jam gėda, kad valstybė taip rūpinasi dalykais, kuriuos krikščionys laiko nusikaltimu.

„Seimas susirūpino homikais, homoseksualais. Jei taip susirūpintų kaimo žmonėmis, trečdalis žmonių nebūtų išvažiavę, - piktinosi jis. – Visos vertybės pastatomos aukštyn kojomis. Dieve mano, kas čia darosi tame Seime".

*Homoseksualų diskriminacija uždrausta Seime skambant įžeidimams

"Nėra jokių abejonių - pritariu Bažnyčios pozicijai. Tie žmonės iš tiesų yra nesveiki ir iškrypę. Jie kelia pavojų visuomenei, nes tvirkina vaikus."

*“Normal” or “Abnormal”: Lithuanian MPs speak out on homosexuality

Seimo frakcijos Tvarka ir teisingumas seniūnas Valentinas Mazuronis ragino politikus įtvirtinti tai, ką sukūrė Dievas - "vyras turi gyventi su moterimi"

*Č.Juršėnas: Šeimos politikos koncepciją reikėtų apsvarstyti dar kartą

Monsinjoras Alfonsas Svarinskas: Į klausimą, ar homoseksualistai kelia visuomenei pavojų, dvasininkas atsakė: „Jei yra infekcija, jai skelbiamas karantinas. Nežinau, kas tą infekciją platina, bet su ja visomis jėgomis reikia kovoti".

*Žiniasklaida apie piketą "už šeimą" 2005 09 30

Kunigas Edmundas Naujokaitis: „Kaip ir 1991-ųjų sausio 13-ąją suremkim pečius šįkart ne prieš tankus, bet prieš sodomijos agresiją. Padėk Lietuvai išsivaduoti iš gėjų diktatūros!"

*Gėjų pupulių - lesbiečių braškyčių 2008 rinkimai!

Gamtos mokslų daktaras Julius Šalkauskis : „Niekas nesiūlo homoseksualus šaudyti, kaip tai padarė nacistai, ar juos niekinti ir varžyti tol, kol jie nepradeda vulgariai propaguoti savo gyvenimo būdo kaip lygiaverčio tradiciniam."

*Gėjų pupulių - lesbiečių braškyčių 2007 rinkimai!

Valstiečių ir Naujosios demokratijos sąjungos narė Rima Baškienė: Nepilnamečių apsaugos nuo neigiamo viešosios informacijos poveikio įstatymo 4 straipsnio 1 dalies papildymo ir pakeitimo įstatymo projekto (toliau - Įstatymo projektas) tikslas - įteisinti nuostatą, numatančią, kad viešoji informacija, susijusi su homoseksualių santykių propagavimu, būtų vertinama kaip daranti neigiamą poveikį nepilnamečių fiziniam, protiniam ar doroviniam vystymuisi.
Įstatymo projekto iniciatorė ir rengėja Seimo narė Rima Baškienė.

Europos teisės departamento išvada R.Baškienės pateiktam projektui:

Šio įstatymo projekto pasekmės gali būti tokios, kad gali būti ribojamas ar uždraudžiamas visos informacijos arba didelės dalies informacijos apie homoseksualinius santykius skelbimas ir platinimas.

*Gėjų pupulių - lesbiečių braškyčių 2007 rinkimai!

„Amnesty International" kritikos sulaukė ir Seimo nariai, užsimoję uždrausti „homoseksualumo propagavimą" vaikams. Pagal pasiūlytą įstatymo pataisą informacija apie homoseksualumą prilyginta fizinio ar psichologinio smurto scenoms, mirusiųjų ar žiauriai suluošintų kūnų rodymui, siaubą ir baimę keliančiai, smurtą ar savižudybes skatinančiai informacijai.

*„Amnesty International“: „Lietuvoje negerbiamos gėjų ir lesbiečių teisės“

Istorijoje mes galime pamatyti, kad tai nėra vien praeitis, mes kuriame ją, ji yra dabar. Bijokite dabarties ir ateities ne mažiau, negu praeities. Turiu vilties, kad tai ką matote jums leis suprasti, jog skirtumai tarp epochų nėra tokie, kurių norėtume.

Visiems siūlau nusisukti nuo pagiežingos krikščionybės ir išsilaisvinti nuo melo, žmonių, kuriems jūs esate žemiau už heteroseksualus. Aukštesnioji klasė visada sieks savo privilegijų išsaugojimo. Neverta žemintis prieš juos, nusigręžkite nuo visų tų, kurie sistematiškai jums kenkia per valstybines struktūras ir visuomeninę veiklą. Gerbkime vienas kito laisvę, nuosavybę, gyvybę. Jūs esate savo gyvenimo šeimininkai ir tik jūs esate už jį atsakingi. Teigti kitaip reikštų, kad kažkas kitas turi daugiau teisių į jūsų gyvenimą. Reikia mąstyti kritiškai, kalbėti ir veikti. Mylėkite šį Pasaulį ir niekam neleiskite iš jūsų atimti žmonių, kuriuos mylite. Visi kiti yra tik žmonės ir negali reikalauti iš jūsų būti nusižeminusiam. Kiekvienas prisidėkite prie LGBT bendruomenės taip kaip galite. Prisipažinkite savo artimiesiems kas esate, nes jie apgaulėje gyvena ir mano, kad jūs esate kitokie. Nusimeskite kaukes, nes tik gyvendami atvirai galime būti savimi. Nesulauksite pagarbos kol jūsų nematys, nes tada dalies jūsų nėra ten kur turėtų būti. Nematomas objektas yra tas, apie kurį kuria mitus ir šaiposi. Turite šansą, pasinaudokite juo kol dar galite pabėgti iš demagogijos ir melo karalystės. Aš su jumis.


bitininkas.blogspot.com/2008/07/bitininkas-homokausto-istorija.html

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Pranešimas apie klaidą

Jūsų vardas:

Komentaras: