Šiuo metu yra prisijungę 7 svečiai ir 0 narių Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Birželis - LGBT išdidumo mėnuo
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
VOX club

Apklausa

Ar Jums patogesnė naujoji GayLine.LT svetainė?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 319, komentarų: 3

ReklamaAtsiuntė Oxious, sekmadienį, 2009.03.22 17:02. Perskaityta 23527 kartus

Ar žinote, kad kitų šalių gyventojai yra gąsdinami jau įvykusiu gėjų paradu Lietuvoje? Štai Scott Lively, perspėjęs Lietuvos gyventojus(1), dabar Lietuvos gėjų paradais baugina jau kitas šalis. Šiame straipsnyje pateiksime informaciją, kas iš tiesų stovi už tariamų „kovotojų už tradicijas ir šeimą“ nugarų.

Neapykantos formuotojaiNeapykantos formuotojai

Suradęs laisvą minutę tarp kovos su homoseksualų grėsme JAV, prekybos savo pagarsėjusia holokausto revizionizmo knyga „The Pink Swastika: Homosexuality in the Nazi Party“(2) („Rausva svastika: Homoseksualumas nacių partijoje“) bei paskelbto karo „Pietų Skurdo Teisės Centrui“ (3) (Southern Poverty Law Center), nes šis atsisakė pašalinti jo „Nuolatinės Tiesos Ministeriją“(4) („Abiding Truth Ministries“) iš neapykantos grupių sąrašo, Scott Lively „Defend the Family“ prezidentas vėl išvyko į kryžiaus žygį prieš gėjus.

Vasario mėnesį „Family Life Network“ suorganizavo mokymų seminarą Ugandos gyventojams, kad šiuos aprūpintų informacija ir įgūdžiais kovai su „beįsisukančiu homoseksualizmo propagavimu šalyje“(5). Stephen Langa, vykdantysis „Family Life Network“ direktorius sakė, kad „Uganda dabar jaučia labai didelį homoseksualų grupių spaudimą, kad pašalintų baudžiamąją atsakomybę už homoseksualumą“. Jis pasakojo, kad homoseksualai šalyje labai padrąsėjo po 2008 metų gruodžio mėnesio pergalės teisme, kuris paskelbė, kad diskriminacija homoseksualų atžvilgiu yra antikonstitucinė, ir jie turi tokias pat teises, kaip ir kiti Ugandos gyventojai.

Kampalos konferencijoje Prie Lively, jau sakiusio kalbas kituose Afrikos renginiuose, kuriuos organizavo Langa, kovo mėnesį prisijungė Don Schmierer „International Healing Ministries“ bei „Exodus International“ (6) tarybos narys ir Caleb Lee Brundidge, kuris dirba religinėje organizacijoje, „reabilituojančioje homoseksualus ir lesbietes“(7).

Kampalos konferencijos metu Ugandos aktyvistas citavo Lively, kad „Gėjų judėjimas yra labai žalingas ir turi būti nedelsiant sustabdytas“. Lively tęsė:

„Jūsų šalyje yra gėjų judėjimas, kuris dirba aukštu lygiu ir tai turėkite omeny. Gėjų judėjimas visame pasaulyje turi vadovėlį, kurį jie naudoja, ir jį naudoja Ugandos gėjų judėjimas. Jūs turite būti pasiruošę sustabdyti šią gėjų darbotvarkę. Ir nemanykite, kad kova su gėjų judėjimu yra išeitis – jūs kovosite pralaiminčiame mūšyje, nes šis judėjimas atvyko, kad sustabdytų žmoniją. Jie turi aiškią viziją, misiją ir strategijas. Vienintelis būdas juos nugalėti – varžytis su jais. Jų judėjimui 70 metų ir todėl jūs jiems nerūpite. Jie žino, kad jūs greit mirsite ir jie užkariaus jūsų tautą. Jie nusprendė verbuoti jaunimą.

Jums reikia daug nuveikti. Homoseksualumas yra amoralus, o mes negalime sėdėti rankas sudėję ir žiūrėti, kaip amoralumas valdo tautas. Homoseksualumas prilygsta pedofilijai daugeliu atžvilgių. Homoseksualai negali kontroliuoti savo seksualinių troškimų ir elgsenos. Jei mes visi elgtumėmės pagal savo troškimus ir jausmus, kur pasaulis nueitų? Šeimos iširtų dėl neištikimybės. Žmonės tvirkintų vaikus ir t.t.“


Tai tik paskutinis Lively sustojimas, jei taip galima pavadinti, jo Tarptautiniame Neapykantos Turnė.

Prieš keletą metų Lively – kurio knyga „The Pink Swastika“ yra reklamuojama Defend the Family.com puslapyje – atvyko į Rusiją, Krasnojarską, kad pasakytų kalbą Sverdlovsko kultūros rūmuose. „Daugelis buvusios Sovietų Sąjungos šalių, kurios dar neseniai buvo šeimos vertybių priešakiniai postai, pasidavė homoseksualų spaudimui“, pranešė Gay Republic Daily apie Lively tai sakant viename iš jo sustojimų Rusijoje. Lively taip pat pažymėjo, kad įvyko gėjų paradas Lietuvoje, o vieno renginio metu Kijeve Ukrainos prezidentas stovėjo ant „tos pačios pakylos, kaip ir George Michael, homoseksualus dainininkas, kurį pagavo užsiimant seksu krūmuose“

Omske Lively pažymėjo, kad „homoseksualai įsiskverbė į vietinį universitetą ir sukūrė savo klubą, kuris bandė nutraukti jo paskaitą“. „Bet aš tikiu“, tęsė Lively, „kad Rusija taps šalimi, kur „mėlynasis maras“ bus sustabdytas“.

Netrukus po to OneNewsNow, naujienų agentūra, kuri priklauso Donald Wildmon „Amerikos Šeimos Asociacijai“ (American Family Association (AFA), pranešė, kad „Sargyba ant Sienų“ (Watchmen on the Walls (WOW) – „Southern Poverty Law Center“ priskiriama neapykantos grupėms(8) – pranešė apie savo dalyvavimą AFA remiamame Ford Motor Company boikote.

WOW' atstovas spaudai yra Scott Lively. Pasak OneNewsNow, WOW „sako, kad tai ... padės [boikotą] išplėsti į Rusiškai šnekančias šalis, netoli pagrindinės jos būstinės Latvijoje. OneNewsNow citavo Lively, kuris sakė, kad WOW padeda „koordinuoti į šeimą orientuotą pasipriešinimą tarptautiniam homoseksualų judėjimui“. Jis pridūrė, kad „organizacija skatina boikotą savo aktyvistų tinklo pagalbą daugiau nei dešimtyje šalių“.

OneNewsNow taip pat pranešė, kad Lively tvirtino, kad „žmonės iš buvusios Sovietų Sąjungos rusakalbių šalių yra tarp didžiausių homoseksualų darbotvarkės priešininkų pasaulyje, ir jis tikisi, kad mašinų gamintojo pardavimai ženkliai sumažės, kai naujienos apie boikotą pasieks InVictory.org, krikščionių naujienų agentūrą šiose šalyse, kur ji turi apie milijoną skaitytojų“.

Kenneth Hutcherson, Alexey Ledyaev, Scott LivelyLively yra vienas iš „Sargybos ant Sienų“ įkūrėjų. Ši organizacija yra „neva-religinė neapykantos grupė prieš homoseksualus, kuri vadina homoseksualumą prigimtiniu blogiu“, pažymėjo Talk2Action 2007 metų gruodžio mėnesį. Tarp Lively „bendradarbių“ yra Alexey Ledyaev(9), Latvijoje įsikūrusios Naujosios Kartos Bažnyčios(10)(ši bažnyčia turi savo filialą ir Lietuvoje) vadovas bei Ken Hutcherson, buvęs NFL žaidėjas, tapęs pamokslininku, o taip pat Antioch Biblijos Bažnyčios, dar vieno prieš homoseksualus nukreipto darinio netoli Sietlo, įkūrėjas.

Hutcherson kalbėjo Ledyaev bažnyčioje 2007 metų kovo mėnesį. „Būdamas ten“, praneša Box Turtle Bulletin, „jis teigė, kad šneka prezidento Bušo vardu, sakydamas, kad Baltųjų Rūmų Biuras „Tikėjimo ir Bendruomenės Iniciatyvoms“ pavadino jį „specialiu įgaliotiniu Įvaikinimams, Šeimos vertybėms, Religinei laisvei ir Medicininiam palengvėjimui“(11). Kuomet „Seattle Stranger“ apie tai užklausė Baltųjų Rūmų, atstovė spaudai Alyssa J. McLenninghen atsakė, kad niekas nesuteikė Hutcherson jokių titulų ar įgaliojimų šnekėti Baltųjų Rūmų vardu. Hutcherson pažadėjo įrodyti savo statusą paruošdamas video, kuriame jam suteikiama ši „galia“, tačiau joks įrodymas taip ir nebuvo pateiktas“.

Pernai Lively persikėlė iš Temecula Kalifornijoje į Springfield Masačusetse, kur prisijungė ir tapo Naujos Kartos Krikščionių Centro pastoriumi ir Krikščioniško Aktyvizmo Mokyklos vadovu, pranešė Laurel iš Talk2Action. „Įdomu“, pažymėjo Laurel, „apie jo atvykimą buvo pranešta tik rusiškoje bažnyčios puslapio versijoje, o angliškoje – ne“.

Satender Singh mirtis

Ledyaev nuskambėjo 2007 metais, kuomet jo bažnyčios nariai Kalifornijoje prisidėjo prie 26 metų Satender Singh, kilusio iš Indijos, mirties(12). Tuo metu Lively pavadino šią žmogžudystę „nelaimingu atsitikimu“, o „Stebėtojai ant Sienų“ savo pranešime spaudai atsisakė atsiprašyti dėl šios žmogžudystės. Pranešime buvo teigiama, kad jų grupė yra „visų rasių, spalvų bei tautybių vyrų ir moterų pasaulio asociacija, kuri tiki natūralios šeimos ir vieno vyro bei vienos moters santuokos pranašumu“.

Pranešime pažymėta, kad nors organizacija yra prieš „bendrą gyvenimą nesusituokus, skyrybas, abortą, neištikimybę bei kitus veiksmus, kurie pakerta visuomenę, civilizacijos atramą“, ji ypatingai priešinasi „homoseksualumui dėl jo destruktyvios blogio praktikos esant organizuotam judėjimui, kuris tapo principiniu natūralios šeimos priešu“.

„Stebėtojai ant Sienų“ tvirtino, kad jie „neremia smurto ir nedovanoja už smurtą“. Tačiau pabrėžė, kad „neatsiprašys už kovą prieš homoseksualumą, kadangi jis netinkamas ir žalingas nenatūralus fenomenas santykiuose tiek moraliai, tiek fiziškai, tiek psichiškai.“ Organizacija teigė, kad nors „yra nekenčiančių homoseksualų“, tačiau ji nėra tarp jų. „Mes vertiname homoseksualus, kaip alkoholikus, tai yra, kaip nelaimingus žmones, kurie yra savo žalingo gyvenimo būdo įkaitai“.

Pranešimas praplėtė alkoholizmo metaforą, sakydamas, kad „atsisakydami gydymo, jie [homoseksualai] prilygsta alkoholikų teisei į privatumą savo gyvenamose patalpose. Tačiau viešas šalininkų verbavimas į šį gyvenimo būdą yra nepriimtinas“. Stebėtojai apibūdino savo užduotį: „apsijungimas su partneriais visame pasaulyje ir pagalba jiems remiant natūralią šeimą ir tradicinę santuoką, taip pat homoseksualų gydymas. Mes padėsime tiems informacijos šaltiniuose pasaulyje“, perspėjama pranešime. Grupė prisiekė nepasiduoti kritikams, kurie „tiki, kad homoseksualumas yra normalus ir naudingas, ypač žurnalistams Europoje ir Amerikoje, daugelis kurių patys yra homoseksualūs ar yra aktyvūs jų rėmėjai.

Pranešimas pabaigiamas pareiškimu, kad „ieškomas bendradarbiavimo jausmas tarp vyrų ir moterų, tarp skirtingų tautų ir skirtingose šalyse. Mes nemėgstame bailių, kurie išdrįsta pasisakyti prieš tos pačios lyties santuokas, bet nedrįsta pasakyti, kad homoseksualumas yra blogis savo prigimtimi. Mums nereikia šovinistų, kurie nekenčia homoseksualų taip, kaip kai kurie žmonės nekenčia svetimšalių ar kitų rasių atstovų. Mums reikia drąsių ir padorių žmonių, kurie myli natūralią žmogiškos šeimos tvarką, jai pritaria, ją skatina, gerina ir saugo, kaip pirminį bet kurios visuomenės Žemėje šaltinį.“

Satender Singh2007 rugpjūtį, praėjus mėnesiui po Satender Singh mirties, Lively nupasakojo situaciją auditorijai Novosibirske. Auditorijos reakcija buvo šokiruojanti, galbūt net ir pačiam Lively:

Dabar aš dirbu su rusų bendruomene Sakramente. Ir noriu tai papasakoti, kad parodyčiau kokia bloga situacija yra JAV. Kadangi mes priėjome prie to, kad JAV homoseksualai įgijo labai didelę galią. Ir jie pradėjo bausti… Jie iššaukė politines galias, kad baustų kiekvieną, kuris sako, kad homoseksualumas yra blogai.

Štai situacija prieš keletą savaičių Sakramento viešame parke. Ten buvo grupė homoseksualų ir jie buvo labai girti ir vienas homoseksualus vyras pradėjo mautis kelnes. Parke buvo ir vaikų. Rusų vyras nuėjo prie šių homoseksualų, pradėjo jiems priekaištauti ir jie susimušė.(13) Rusas pastūmė homoseksualą. [Auditorija pradeda džiugiai šaukti ir ploti] Ne, ne, ne… Vyras buvo labai girtas… homoseksualas buvo labai girtas. Jis buvo labai girtas, parkrito, susimušė galvą ir mirė. [Kai kurie žmonės auditorijoje pradeda ploti ir juoktis] Ne… ne…

Dabar šis rusas yra apkaltintas žmogžudyste ir FTB jo ieško. Ir visos Sakramento valdžios įstaigos kaltina visą rusų bendruomenę, kad jie yra žmogžudžiai. O jų tikslas – nutildyti kiekvieną, kuris pasisako prieš homoseksualumą. Ir tai labai pavojinga situacija, kadangi mes nenorime, kad homoseksualai būtų žudomi. Mes norime, kad jie būtų išgelbėti. Amen?

Lively užsipuola „Southern Poverty Law Center“

Nesename rašinyje „Padėkite demaskuoti Southern Poverty Law Center“ Lively yra akivaizdžiai nusiminęs, kad „Southern Poverty Law Center“ (SPLC) yra įtraukęs jo organizaciją, kaip neapykantos grupę, ir tvirtina, kad jis „nėra įnirtingas neapykantos kurstytojas, kokiu jį [SPLC] vaizduoja“ bei pasiūlė skaitytojams apsilankyti jo internetinėje svetainėje ir tuo įsitikinti. Po to, kai atsidūrė neapykantos kurstytojų sąraše pirmą kartą, Lively bandė išsireikalauti, kad SPLC „pašalintų, nes jiems nepriklauso ten būti“. Jis aptiko užklausęs Mark Potok iš SPLC, kad „mes ten atsidūrėme, kadangi aš esu bendraautorius knygos „Rausvoji svastika: Homoseksualumas Nacių partijoje“ ir, kad jis turės „atsiriboti nuo teiginių knygoje, kad būtų pašalintas iš šio sąrašo“. Lively tuomet pareiškė, kad „jis neketina atsiriboti nuo tikslių, faktinių dokumentų apie homoseksualų šaknis nacių rėžimo metu“.

Pavargęs nuo „gėjų apologetų dergimo bei šmeižto“, Lively „nusprendė“, kad jis „savo tyla nedrąsins SPLC [pastangų] plėsti savo atakas prieš judėjimą už šeimą šalia kelių organizacijų jau esančių sąraše (daugelis kurių taip pat nenusipelnę šio priskyrimo, kaip ir bankomatas)“. Vietoje to jis griebėsi kampanijos, kad „jie paragautų savo pačių metodų ir demaskuotų SPLC kaip visiškai šališką, anti-krikščionišką neapykantos grupę, kuria jie tapo.“ Nors „SPLC vadovai turi visas teises į savo netolerantiškus požiūrius,… jie neturi teisės, tuo pat metu, teigti esą nepriklausomi, neutralūs vertintojai homoseksualų klausimu“.(14)

Skirtingai nuo Lively teiginių, Mark Potok informavo, kad SPLC „nesieja Lively su smurtine veikla“. Potok patvirtino, kad Lively susisiekė su SPLC ir jis „atsakė kaip galima būti pašalintam iš sąrašo“. Potok pažymėjo, kad esminė priežastis kodėl Lively yra sąraše – kadangi jis „mūsų požiūriu pastoviai šmeižia ir meluoja apie homoseksualius žmones“. Jo teorija apie Holokaustą prilygsta plokščios žemės teorijai. Mums akivaizdu, kad jis turi žinoti, jog jo tvirtinimai yra visiškai neteisingi“.

„Tiesa sakant“, pridūrė Potok, „paprastai į sąrašą mes neįtraukiame organizacijų, kurios sako, kad homoseksualumas yra blogai ar nuodėmė; sąraše yra labai mažai grupių pasisakančių prieš gėjus. Jų požiūriai turi būti labai ekstremalūs. Mes vertinam Lively taip pat, kaip ir Paul Cameron; mūsų požiūriu jie abu sąmoningai skleidžia lengvai paneigiamą šmeižtą. Nepanašu, kad jiems rūpėtų tiesa“.


Bill Berkowitz

Apie autorių:

Bill Berkowitz yra ilgametis konservatyvaus judėjimo stebėtojas ir dažnas „Z Magazine“, „Religion Dispatches“ bei kitų internetinių leidinių rašytojas. Jis dokumentuoja strategijas, žaidėjus, institucijas, Amerikos dešinės pergales ir pralaimėjimus ir progresyvios perspektyvos.

Šaltinis: BuzzFlash.com


Išnašos:
(1) GayLine: Scott Lively parašė atvirą laišką lietuviams dėl homoseksualizmo pavojaus.
(2) Vikipedija: Rausvoji svastika - knyga, kurią parašė holokausto revizionistas.
(3) Tinklapis: Southern Poverty Law Center (SPLC), organizacija stebinti neapykantos grupes JAV.
(4) Tinklapis: Abiding Truth Ministries, organizacija įtraukta į neapykantos grupių sąrašą.
(5) Gayline: Lietuvos fundamentalistų draugas Scott Lively bendraminčių dar surado Ugandoje.
(6) Gayline: Trys buvę eks-gėjų organizacijos lyderiai atsiprašė homoseksualų, Australija: Buvę eks-gėjų lyderiai pasisakė apie reparacinės terapijos pavojų.
(7) Vikipedija: Atkuriamoji terapija, Eksgėjai: Gydant homoseksualumą. Pagrindinės JAV medicinos bei mokslo organizacijos yra išreiškę susirūpinimą dėl atkuriamosios terapijos taikymo ir mano ją esant potencialiai žalinga. Pagrindinių JAV sveikatos organizacijų etikos gairėse perspėjimai skiriasi: nuo įspėjimo apie saugumą, efektyvumą ir prietarų susijusių su ša terapija pavojus (Amerikos Pischologų Asociacija) iki rekomendacijų susilaikyti nuo šios terapijos (American Psichiatrų Asociacija) ir nenukreipinėti pacientų pas kitus, kurie atlieka šią terapiją (Amerikos Konsultantų Asociacija).
(8) Gayline: Krikščioniškas ekstremizmas kelia nerimą, apie neapykantą kurstančių organizacijų kūrimosi peripetijas.
(9) Tinklapis: Bendruomenės persekiotojai: Aleksej Lediajev. Informacija apie šį veikėją, jo veiklą Latvijoje ir už jos ribų, bei sąsajos su kitomis organizacijomis.
(10) Tinklapis: „Naujosios kartos" bažnyčia Lietuvoje. 2006metais organizavo Krikščionių konferenciją „Teateinie tavo karalystė“, kurioje apie „homoseksualizmo pavojų“ pasisakė Scott Lively.
(11) Tinklapis: Box Turtle Bulletin - JAV ekstremistų suokalbis su Rygos eitynių priešininkais.
(12) Ataskaita: SPLC: The Latvian Connection - pateikiamos žmogžudystės detalės.
(13) Ataskaita: SPLC: The Latvian Connection - Scott Lively pateikia melagingą informaciją. Pasak daugybės liudininkų, vyrai pradėjo garsiai kabinėtis prie Singh ir jo draugų, vadindami juos „Sodomitais“. Jie aiškino priklausantys Rusų evangelikų bažnyčiai. Pasak Singh draugų, priekabiautojai nusiuntė savo žmonas ir vaikus namo, o mobiliais telefonais išsikvietė dar keletą slavų kilmės vyrų. Singh draugai, tarp kurių buvo ir jau šešis mėnesius nėsčia moteris, išsigando ir norėjo išvykti, bet rusakalbiai užstojo kelią. Nėsčia moteris pasakė, kad nenori muštis su jais. „Mes su tavim irgi nenorim muštis“, atsakė vienas vyras angliškai. „Mums tik reikalingas tavo iškrypėlis draugas“. Vienas vyras netikėtai trenkė Singh į galvą. Jis kraujuodamas nukrito be sąmonės ant žemės. Singh smegenyse išsiliejo kraujas. Kitą dieną jis mirė.
(14) Tokie pat metodai taikomi ir Lietuvoje, kuomet organizacijos, kovojančios už lygiateisiškumą, žmogaus teises, yra apkaltinamos neapykantos kurstymu. Akivaizdus pavyzdys - nesena istorija, kuomet po Kovo-11 renginių vienoje svetainėje buvo aiškinamasi, kad dalyvavo „Tolerancijos laidotuvėse“ ir vėlesniame pikete - juos vadinant „neapykantos kurstytojais“.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Pranešimas apie klaidą

Jūsų vardas:

Komentaras: