Šiuo metu yra prisijungę 10 svečių ir 0 narių Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Birželis - LGBT išdidumo mėnuo
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
VOX club

Apklausa

Ar Jums patogesnė naujoji GayLine.LT svetainė?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 319, komentarų: 3

Renginiai

PRIDE mėnuo 06/20 - 06/28

Visi renginiai »

ReklamaAutorius GayLine.LT, pirmadienį, 2013.04.22 11:00. Perskaityta 16021 kartas

Vienas iš labiausiai žinomų vardų, dabar jau griūnančioje ex-gėjų industrijoje, yra John’as Paulk’as. Jis buvo gana ryškus tariamo išgijimo pavyzdys – buvęs neva išgijusių homoseksualų organizacijos „Exodus International“ pirmininkas. Tapęs eksgėjų judėjimo aktyvistu jis padarė neblogą karjerą, rašė knygas, važinėjo po Jungtines Valstijas skaitydamas paskaitas apie išgijimą padedant Jėzui.

John Paulk / 2013 m. ir 1998 m.John Paulk / 2013 m. ir 1998 m.

Vieną iš 1998m „Newsweek” viršelių papuošė Anne ir John’o poros nuotrauka, kurių santuokos neįtikėtina istorija aprašoma žurnalo puslapiuose. Jis buvęs gėjus, ji buvusi lesbietė pasakoja, kaip jiems pavyko, padedant religinei organizacijai Exodus Inernational, propaguojančiai šios problemos sėkmingą gydymą, išsivaduoti iš homoseksualizmo. Savo istoriją John’as pasakojo ir Ophros laidoje.

Dėka Exodus jie prieš keletą metų susipažino ir pakeitę lytinę orientaciją sukūrė laimingą sąjungą. Straipsnis pasirodė kampanijoje, kurios tikslas buvo įtikinti gėjus ir lesbietes, kad jeigu jie priims gydymą paremta aistringu tikėjimu ir malda, tai sugrįš į normalią visuomenę kur išpildys šeimos ir tėvystės laimės lūkesčius.

Praėjus tik porai metų John Paulk tapo „Southern Voice” leidinio herojumi, aprašančiu ir nuotraukomis iliustruojančiu jo žaismingus nuotykius garsiame Vašingtono gėjų klube. John tuo metu buvo vienas Exodus lyderių ir autoriumi propagandinės knygelės „Nebijau pasikeisti: neįtikėtina istorija žmogaus, kuris įveikė homoseksualumą”. Idilė baigėsi, kai jis buvo pastebėtas gėjų baruose ieškantis partnerių – dėl to jam teko atsistatydinti iš organizacijos pirmininko posto.

Dabar John’as Paulk’as interviu Oregono laikraščius išsižadėjo savo praeities: „aš padariau daug klaidų ir sužeidžiau daug žmonių“. Jis dirba, kaip pats sako, kad dosniai paremtų gėjų bendruomenę Portlande, kur ir pats įsikūręs. Paulk‘as yra maitinimo paslaugų Mezzaluna šefas, o nemažai aktyvistų ragina jį vis tiek boikotuoti, nes jo gailėjimosi nepakanka.

Wayne Besen, Truth Wins Out įkūrėjas, sako: „nepakanka tiesiog išsiųsti elektroninį laišką, kuriame parašai – aš atsiprašau. John‘as Paulkas turi dirbti, kad atstatytų žalą, kurią jis padarė LGBT šeimoms – viešai išsižadėdamas ir veikdamas prieš ex-gėjų organizacijas. Jis turi pasisakyti už įstatymą Oregone, kuris uždraustų „gėjų gydymo terapiją“ nepilnamečiams. Tik tada jis pradės atstatinėti žalą, kurią sukėlė daugybei LGBT žmonių ir jų šeimų“.

Gėjų „gydymo“ įstaigos mielai naudojosi John‘o vardu. 2003 metais Paulk‘as pasitraukė iš „Focus on the Family“, plačiai žinomos organizacijos, veikiančios prieš LGBT. Štai ką jos įkūrėjas James Dobson sakė apie Paulk‘ą: „kiekvienas girdėjęs John‘o [pasveikimo] istoriją, žino Viešpaties atliktus stebuklus jo gyvenime. Nors mums gaila, kad jis išeina, mes žinome, kad Dievas jam, jo žmonai Anne ir vaikams yra paruošęs didesnius planus artimiausiu metu“.

PQ Monthly rašo, kad Paulk‘as yra sakęs, jog negali pasisakyti prieš šią „gydymo“ terapiją, nes nenori gadinti santykių su sūnumis. Pasitraukęs iš Focus on the Family ir iškeliavęs į Oregoną, Paulk įkūrė maisto aptarnavimo įmonę, renka pinigus kovai su AIDS, ir ... lankosi gėjų baruose.

Šiuos dešimt metų jis vadina kelione, kurioje bandė suprasti „Viešpatį, save ir kaip galiu būti naudingas kitiems žmonėms“. Jis pridūrė: „aš daugiau neberemiu ex-gėjų judėjimo ar pastangų pakeisti žmones – ypač paauglius, kurie jaučiasi nesaugiai ir atstumti. Man labai liūdna dėl skausmo, kuriuos sukėlė neteisingai interpretuojami mano žodžiai“.

Pagal Advocate, GayLine.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Pranešimas apie klaidą

Jūsų vardas:

Komentaras: