Šiuo metu yra prisijungę 8 svečiai ir 0 narių Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Birželis - LGBT išdidumo mėnuo
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
VOX club

Apklausa

Ar Jums patogesnė naujoji GayLine.LT svetainė?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 319, komentarų: 3

Renginiai

PRIDE mėnuo 06/20 - 06/28

Visi renginiai »

ReklamaAtsiuntė Oxious, sekmadienį, 2014.01.12 11:26. Perskaityta 14029 kartus

Sveiki Mielieji, tęsiame pokalbius ir Naujaisiais 2014 metais, tikimės, kad surasite laiko ir išdrįsite pasidalinti savo neįkainuojamais prisiminimais su mumis. Surinksime po kruopelytę „mūsų“ istorijos, kuri ateinančioms kartoms bus dar įdomesnė, nei mums - dar menantiems tuos laikus.

Jimmy SomervilleJimmy Somerville

O kol laukiame Jūsų laiškų, pakalbinome Nerijų, dabar jam 36-eri, o papūtus laisvės vėjams, Nepriklausomybės išvakarėse jam buvo vos 13, visa patirtis atėjo daug vėliau, todėl tai, ką jis papasakojo, tikriausiai prisimenate daugelis iš jūsų. Bet tikimės, kad bus įdomu skaityti ir visiems kartu sugrįžti į tuos laikus :

Nerijau, iš kur esi ? Kur užaugai, praleidai vaikystę?

Užaugau mažame miestelyje, kur visi viską apie vieni kitus žino, todėl paatvirauti su kažkuo ar ieškoti panašių į save buvo nesaugu. Baigęs vidurinę, persikėliau gyventi į Vilnių. Buvo 1996 metai, čia jau buvo kiti laikai, kita atmosfera. J.Kairys skraidė po tiltais, įvyko pirmasis „Paramos“ koncertas Vingio parke, atidarytas pirmasis McDonalds restoranas.

Kada ir kaip supratai, kad esi kitoks?

Gana anksti. Viena yra suprasti, kad kažkas su tavim kitaip, kita – įvardinti tai, kad esi homoseksualus. Dėl to, kad manęs nedomino jokia mergina, iš to problemos nekėliau, atrodė, kad tiesiog nesutikau tinkamos, tuo labiau, kad visos merginos buvo pažįstamos nuo darželio laikų, iš vaikystės, atrodė, kad visa tai bus, kai persikelsiu į sostinę. Nors, pirmoje klasėje, žinoma, turėjau „merginą“, kuriai ir portfelį panešdavau ir mokykloje be atsiklausimo jos parkerį galėdavau pasiimti, nes pas mus jau buvo „viskas bendra“ :) Tiesa, po kelerių metų prisiminiau - sklido gandai, jog jos tėvas – „pederastas“, prisiminiau tada, kai jau žinojau, ką šis žodis reiškia. Nors pradinėse klasėse draugavau su klasioke, mano geriausi draugai buvo vyresnių klasių vaikinai – suskambus skambučiui į pertrauką, lėkdavau į viršutinius mokyklos aukštus arba šiltuoju sezonu – į kiemą ir su vyresniaisiais žaisdavau futbolą arba tiesiog prisėsdavau šalia ir klausydavausi jų pokalbių. Iš jų pirmą kartą išgirdau ir TĄ žodį, kurio reikšmės nesupratau, bet jį įsiminiau. Vienas dešimtokas, norėdamas įžeisti kitą, pavadino „Tu ne tik pederastas, bet ir prostitutas“. Visi labai juokėsi :) O šiaip atsimenu save paauglystėje Palangoje su tėvais (tikriausiai vasaros prie jūros buvo ryškiausi prisiminimai) kada jau žinojau, kad man vaikinai įdomesni už merginas ir, tikriausiai, esu homoseksualus, tada man buvo apie 13-14 metų.

Daugiau Žmonės, kurių nebuvo.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Pranešimas apie klaidą

Jūsų vardas:

Komentaras: