Šiuo metu yra prisijungę 11 svečių ir 0 narių Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
Patyčių prevencija

Apklausa

Ar Jums patogesnė naujoji GayLine.LT svetainė?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 325, komentarų: 4

Renginiai

Visi renginiai »

ReklamaTruputis istorijos

Ši svetainė atsirado 1995 metų ankstyvą rudenį.

Senoji svetaine - 1997m.

Lietuvoje 1993 m. birželio mėn. buvo panaikintas 122 BK straipsnis, draudęs intymius vyro su vyru santykius. Visuomenės nuomonė tebėra ne itin pakitusi. Informacijos apie seksualines mažumas Lietuvoje labai sunku surasti, o ypač mažesniuose miestuose. Tebuvo keletas vietų, kur gėjai galėdavo susitikti, viena iš jų - „Amsterdamo“ klubas.

Pirmasis Lietuvos gėjų ir lesbiečių puslapio adresas buvo Estijoje. Jame buvo informacija apie esantį vienintelį gėjų barą Vilniuje, bei šiek tiek informacijos apie Lietuvos Gėjų Lygą. Laikas bėgo. Internetas vystėsi ir darėsi populiaresnis.

GayLine komanda

  • Martynas - naujienų redaktorius bei administratorius
  • Oxious - puslapio įkūrėjas bei administratorius
  • Esco - puslapio administratorius, reklama
  • kasim - puslapio administratorius
  • Wincik - naujienos, politika, viešieji ryšiai
  • Tatro - žurnalistas, publicistas, viešieji ryšiai
  • Evil - puslapio dizaineris
  • Domas - puslapio vartotojų poreikio analizė
  • Ir visi aktyvūs tinklapio nariai bei lankytojai.

Kontaktai

Visais jums rūpimais klausimais galite kreiptis el. pašto adresu info@gayline.lt

Puslapis buvo ir yra nekomercinis, rengiamas keleto entuziastų, nepriklausančių jokiai seksualinių mažumų organizacijai.

Prisijunk ir Tu!

GayLine nuolat reikalingi pagalbininkai.

Pats rašote straipsnius? Turite galimybę versti naujienas, tiesiog pastebėjote kažką įdomaus?

Aptikote įdomų video klipą? Manote jūsų informacija būtų įdomi mums visiems? Turite pasiūlymų, pageidavimų, idėjų?

Visuomet laukiame Jūsų: info@gayline.lt

Linksmai apie mus visus!

Tai ką gi būti „gėjumi“ reiškia? Tai daug daugiau nei susimetimas į krūvą su savo lyties atstovu. Būti gėjumi, reiškia tuo pat metu gyventi dviejuose pasauliuose: įprastame pasaulyje, kurį žino daugelis žmonių, ir homoseksualių žmonių pasaulyje, pilname talentingų, įdomių asmenybių... Būti gėjumi yra gyvenimo stilius, kupinas ir žavus savo papročiais, gyvenimo taisyklėmis ir netgi žodynu.

Kuogi mes išsiskiriame iš kitų? Galbūt tai laisvės pojūtis, supratus jog esame vienos iš paskutiniųjų mažmų nariai, kurių dar įrasta nekęsti. Mus sieja daugybe bendrų dalykų: užsukę pas gėjų į svečius, pamatysite tuos pačius žurnalus, skoningus ir stilingus drabužius, o kur dar pasimatymų ir susitikimų ritualai. Mes esame ir laisvamaniai, ir religingi, ir konservatoriai, ir kairieji, liekni, stambūs, mokslininkai, humanitarai, bankininkai... Esant šiai įvairovei, mus sieja savęs supratimas, savigarba bei gyvenimas dviejuose pasauliuose, kurie nesikerta taip dažnai kaip turėtų. »

Reklamos sąlygos

Jūs galite patalpinti 468x60 arba 120x60 JPG, GIF, PNG arba SWF(flash) formato reklaminius skydelius. Flash tipo reklaminiai skydeliai privalo turėti realizuotą persiuntimą į reklamuojamajį adresą. Pateikiama parodymų ir paspaudimų statistika. Flash skydeliams pateikiamas tik parodymų skaičius. Trumpiausias užsakomos reklamos laikotarpis - 1 mėnuo.

468x60 dydžio reklaminiai skydeliai demonstruojami tik svetainės viršutinėje dalyje, rodant pakaitomis su kitais reklaminiais skydeliais. 120x60 dydžio reklaminis skydelis rodomas specialiame reklamos bloke, kuris talpinamas svetainės pagrindinio puslapio dešinėje pusėje.

Talpinimo kaina - sutartinė. Nepelno organizacijoms taikomos iki 100% nuolaidos. Reklamos klausimais prašome kreiptis elektroniniu paštu Reklama@gayline.lt