Homoseksualumo neslepiantys kauniečiai mėgaujasi savo meile
Data: 2016.05.28 10:51
Tema: Lietuvos įvykiai


Į susitikimą Pijus Beizaras (20) ir Mangirdas Levickas (20) atėjo burkuodami it balandėliai. Jie drąsiai pozavo susikibę už rankų, o paprašyti – aistringai pasibučiavo. Vaikinai atviri – jie yra gėjai ir neketina to slėpti.

„Niekam neturėtų rūpėti, su kuo mes gyvename, ką veikiame ir ką mylime. O mylime vienas kitą mes labai – už supratingumą, pagalbą, už tai, kad gera būti kartu“, – susiglaudę dėstė jauni vaikinai.

2014 m. gruodį Pijus ir Mangirdas feisbuke sukėlė šaršalą, viešai paskelbdami apie savo meilę ir įkeldami nuotrauką, kurioje jiedu bučiuojasi. Po nuotrauka anuomet pasipylė pikti komentarai ir keiksmai apie vaikinų lytinę orientaciją. Tai buvo pačioje aistringos draugystės pradžioje. Tačiau reakcijos vaikinų neišgąsdino, ir nuo tada jie tik dar atkakliau gina savo meilę ir jausmus.

Virtuali draugystė peraugo į tikrą Pijaus ir Mangirdo draugystė užsimezgė prieš ketverius metus. Tada Pijus per feisbuką pirmasis parašė Mangirdui žinutę. Tiesa, šis neskubėjo megzti naujos pažinties – tada vaikinas nenorėjo naujų santykių, todėl į Pijų rimtai nežiūrėjo.

Ilgainiui vaikinų draugystė įgavo pagreitį. Jų tada neišgąsdino net ir tai, kad Pijus gyveno Vokietijoje pas mamą. „Dvejus metus, kol Pijus buvo Vokietijoje, bendravome virtualiai. Tik praėjus dvejiems metams mudu susitikome. Jei ir kilo kažkokių abejonių dėl mūsų draugystės, tai visos išsisklaidė tada, kai pasimatėme.

Pirmą kartą susitikome Naujųjų metų išvakarėse. Aplinkybės susiklostė taip, kad pusmetį nesimatėme, tačiau po to pusmečio mudu vėl susitikome ir nuo tada nebeišsiskyrėme“, – kalbėjo mylimieji.

Daugiau LRytas.lt.

Šis straipsnis yra Visuomeninė Lietuvos
LGBT+ svetainė
https://www.gayline.lt

Šio straipsnio URL:
https://www.gayline.lt/article.php?sid=10480