Tiesa pati Jus suras (arba Vedęs gėjus ieško laimės)
Data: 2005.01.26 21:44
Tema: Kita informacija


Sveiki! Man 27 metai, aš noriu papasakoti Jums apie save. Gal jums ši istorija pasirodys neįtikėtina, bet visa kas nutiko yra tikra tiesa. Noriu kalbėti apie tai, kad kiekvienas iš Jūsų surastų savo gyvenimui kelią atitinkantį Jūsų tikrąjį AŠ. Kiek save pamenu, visada į vaikinus žiūrėjau kiek kitaip, nei i merginas. Dar būdamas mažametis jaučiau, kad vaikinai mane domina labiau, nei priešingoji lytis. Metams bėgant, pastebėjau, kad mano požiūris šia tema skiriasi nuo aplinkinių žmonių požiūrio ir pradėjau galvoti, kad su manimi yra kažkas negerai. Valingai slopinau savo polinkį į vyrus ir stengiausi bendrauti su merginomis. Dabar galiu pasakyti, kad gyvenau meluodamas pats sau.

Mano siekis pakeisti save patį buvo toks didelis, kad ryžtingai žengiau per vestuvinį kilimą. Būdamas vedęs, keletą sykiu turėjau slaptų pasimatymų su vyrais ir pajutau, kad jie man suteikė didžiulį pasitenkinimą, pajutau tikrą ir taip trokštamą išsipildymą. Aš jau buvau vedęs penkerius metus ir pasaulį suspėjo išvysti mano sūnus. Tai buvo didžiausia laimė, kurią man atnešė gyvenimas santuokoje. Per visus tuos metus vis dažniau susimąstydavau, kad gyvenimas su moterimi, nors ir padovanojęs man sūnų, neatneš tikrosios laimės, kuri man skirta. Nors mylėjau ir myliu savo atžalą, jaučiau, kad nepajėgsiu tiek savęs aukoti, kad sugebėčiau toliau gyventi su moterimi.

Iki šiol nesuprantu kodėl pakreipiau savo gyvenimą tokia vaga, kokia jėga mane vertė taip pasielgti!? Jaučiuosi neišsipildęs, nepilnavertis, nusivylęs, kad pasirinkau tokį kelią i savo ateitį. Dabar sakau sau, kad mano gyvenimas yra ne toks koks turėtų būti. Neturiu draugo, apie kurį nuolatos svajojau, kurį mylėdamas eičiau per gyvenimo džiaugsmus ir rūpesčius. Juk taip turiu gyventi, taip man kuždėjo mano svajonės! Troškau pradėti tokį gyvenimą kurio norėjau aš, o ne mano giminės ar aplinkiniai žmonės. Prisipažįstu, kad labai bijojau permainų, bet mintys apie „naująjį gyvenimą“ stiprino mano dvasią. Pagaliau didysis lūžis įvyko ir į mano gyvenimą atėjo vyriškis, kurį įsimylėjau iki ausų, tai buvo žmogus, už kurį, pirmąkart gyvenime, buvau pasiruošęs paaukoti gyvybę. Kiekviena jo šypsena, kiekvienas judesys man teikė palaimą. Nuolat galvojau apie jį - apie mus, kaip nuostabu butų gyventi kartu, nuolat būti šalia. Išlindau tarsi į saulę iš rūsio prieblandos ir mano gyvenimas nusidažė vaiskiausiomis spalvomis, kurių anksčiau nė neparegėjau.

Sunku tai aprašyti ir nebandysiu to daryti, bet atsimenu pirmąjį mūsų slaptą pasimatymą, kurio abu ilgai laukėme. Tos penkios valandos, kurias praleidome viešbučio kambarėlyje kalbantis ir susipažįstant mūsų kūnams tapo langu į mūsų ateitį. Buvo nuostabu, nors abu buvome suglumę ir neryžtingi. Tos pirmosios minutės amžiams išliks atminty. Mūsų padėtį komplikavo neeilinė situacija, nes Jis - mano žmonos brolis. Nežiūrint į tai ir į kitas nemalonias situacijas kurios mūsų laukė, nusprendėme pradėti bendrą gyvenimą. Sunkiausiomis akimirkomis gelbėjome vienas kitą ir galėjom pasitikėti tik vienas kitu.

Retkarčiais kildavo mintis, niekam nepranešus imti ir išvykti, kur nors toli toli į tolimą šalį, bet abu žinojome, kad privalome pakelti visas negandas. Tai buvo vienas iš sunkiausių mano gyvenimo etapų. Dabar esame kartu, labai laimingi ir įsimylėję, taip karštai kaip ir tą dieną, kai supratome atradę savąją Meilę. Niekada netikėjau, kad sugebėsiu taip mylėti, kad manyje yra tiek meilės! Tik gailiuosi, kad beprasmiškai gadinau gyvenimą, tai jaunai merginai, kuri keletą metų buvo manąją žmona. Žinau, kad ji man atleido, tai liudija mūsų draugystė dabar ir neprarandu vilties, kad paaugęs sūnus supras mane ir nenuteis. Belieka prašyti visų Jūsų, kurie skaitysite mano pasipasakojimą, kad pajutę savyje „kitoniškumą“, nemanykite, kad tai kažkas bloga. Nesuklyskite taip, kaip aš suklydau, neapgaudinėkite savęs, nes tiesa pati Jus suras. Mes taip pat esame žmonės ir verti gyventi taip, kaip širdies gilumoje trokštame. Dabar aš laimingas, turiu mylimąjį ir jo didelę meilę, o jis turi mane ir didžiuojasi mano sūnumi kartu su manim.

Sebastian

Šis straipsnis yra Visuomeninė Lietuvos
LGBT+ svetainė
https://www.gayline.lt

Šio straipsnio URL:
https://www.gayline.lt/article.php?sid=415