Gėjų pupulių 2006 rinkimai!
Data: 2006.02.15 18:37
Tema: Lietuvos įvykiai


Pastaruoju metu vasario 14 d. tampa vis svarbesnė šventė visuomenėje. Nes tai mus vienija, o ne skaldo. Tai diena, kai žmonės vienokia ar kitokia forma išreiškia meilę savo išrinktiesiems... :)

www.gayline.lt ir iniciatyvinė grupė „Mylėkime politikus“ pasirūpino, kad labiausiai šiais metais „mylėję“ homoseksualus politikai taptų labiau pastebėti ir visus ateinančius metus galėtų didžiuotis pelnytai įgytu titulu.
Prieš paskelbdami šį balsavimą norime informuoti, kad balsuoti gali tik homoseksualūs, biseksualūs ar abiem kryptims prijaučiantys asmenys.

Balsavimo laikas: vasario 1-14 d.
Laimėtojai bus skelbiami vasario 14 d.

Trims nugalėtojams bus įteikti įsimintini specialūs prizai, kuriuos įsteigė įsimintini ir specialūs rėmėjai!
Taigi skelbiame nominaciją ir balsavimą!

Nominacija: „Gėjų pupulis 2006“

Kandidatai:

1. Petras Gražulis
Nėra jokių abejonių - pritariu Bažnyčios pozicijai. Tie žmonės iš tiesų yra nesveiki ir iškrypę. Jie kelia pavojų visuomenei, nes tvirkina vaikus.
2. Viktoras Muntianas

Nors Darbo partija neina greta Bažnyčios, šiuo atveju pasakyta tiesa. Homoseksualizmas yra iškrypimas.
3. Egidijus Klumbys
Homoseksualizmas yra nukrypimas nuo normos ir nėra daugiau apie ką diskutuoti.
4. Bronius Bradauskas
Bažnyčia yra teisi. Jei tie žmonės serga, tegul serga vieni. Man apskritai toks reiškinys kaip homoseksualumas yra nesuvokiamas. Kategoriškai prieštarauju homoseksualizmo propagavimui.
5. Vytautas Čepas
Be homoseksualų yra dar visa krūva žmonių, geidulingai nesižvalgančių į normalios seksualinės orientacijos žmones: zoofilai, nekrofilai, pedofilai, gerontofilai, akromotofilai. Tad ir jiems leiskime reklamuotis, skleisti savo idėjas ir visokiais būdais laisvai ir nevaržomai organizuotis.
6. Zenonas Mikutis
Žiūriu kiek liberaliau nei Bažnyčia. Manau, kad homoseksualizmas yra psichinė liga. Juk viską genetika lemia. Tačiau aš netoleruoju to, kad homoseksualai iškelia save aukščiau kitų žmonių. Mes, normalios orientacijos žmonės, esame diskriminuojami.
7. Valentinas Mazuronis
Valstybiniu mastu tai negali būti traktuojama kaip normalus dalykas. Tuo tarpu homoseksualūs ryšiai dabar populiarinami. Valstybės pagrindas yra normali šeima.
8. Kazys Starkevičius
Homoseksualu tampama iš paiko gyvenimo ir aš nesiruošiu jų toleruoti arba ginti.
9. Kazys Bobelis
Absoliučiai pritariu Bažnyčiai. Homoseksualų Lietuvai nereikia. Gėda Lietuvai, kad jie mūsų šalyje kongresą rengia. Homoseksualizmas yra liga, kurią reikia gydyti.
10. Valdemaras Tomaševskis
Pritariu. Tas reiškinys apibrėžtas kaip iškrypimas.
11. Vladimiras Orechovas
Santykiai turi būti tarp vyrų ir moterų. Jei iškrypstama į santykius su ta pačia lytimi, reikia tylėti ir neagituoti kitų už tokį nukrypimą.

Citatų šaltinis: UAB „Respublikos“ leidiniai“
Kontaktai

Šis straipsnis yra Visuomeninė Lietuvos
LGBT+ svetainė
https://www.gayline.lt

Šio straipsnio URL:
https://www.gayline.lt/article.php?sid=567