Mano gyvenimo istorija II dalis - Spalio 11 d. Atsiskleidimo diena
Data: 2013.10.11 10:49
Tema: Komentarai, nuomonės


Net nežinau nuo ko pradėti... Gal nuo to, kad labai seniai norėjau pasakyti apie save mamai. Nuo vaikystės buvau, kaip anglakalbiai pasakytų, tomboy.

Esu nesantuokoje gimęs vaikas, tad turėjau šventinį tėvelį su kuriuo santykiai buvo ir yra oficialūs. Tad buvau "šeimos vyras". Užaugau, prasidėjo lytinis brendimas. Tikriausias košmaras tokiai asmenybei, kaip aš. Mama tikėjosi, kad išaugsiu savo "berniukiškumą", tačiau to ir neįvyko.


Mano mama labai tolerantiška mano išvaizdos ir pomėgių atžvilgiu. Taigi man sukako 18. Su mama kartu surengėme mūsų bendrą gimtadienio šventę (mamai suėjo 50). Pasikviečiau kelias savo drauges, mama kelis gimines.

"Prisiragavome" alkoholio ir pasidarė labai linksma. Visi šokome ir mano mama, kaip visada, kai būna "įkalusi", pradėjo šnekėti apie tai, kaip mane myli ir kaip myli mane visokią. Į šią mintį įsikibusi audžiau savo "coming-out'o" kalbą. Jau įsivaizdavau, kaip mano mama, būdama tokia tolerantiška ir supratinga tik apkabins mane ir pasakys, kad viskas gerai, kad seniai tai nujautė. Jau buvau suplanavusi pokalbį ir vakarą prieš tai su draugais surengėme šiokį tokį vakarėlį. Taigi aš "prisiragavusi"
svaigalų grįžau namo sunkiai. Iš ryto prasidėjo mano rutina: atsikėliau ir patikrinau savo facebook paskyrą. O ten netikėtai išvydau savo susirašinėjimą su mama. Tuo metu mama buvo darbe. To ką pamačiau negaliu pavadinti susirašinėjimu, tai tiesiog buvo mano girta išpažintis (visai ne tais žodžiais, kuriuos buvau paruošus) ir pilkas ženkliukas "seen" po ja.

Mano širdis sustojo tris kartus skaitant ką aš girta rašiau. Po to sekė trys dienos tylos. Kai mama susikaupė pokalbiui aš jau buvau pasiruošusi atsakyti į visas tikėtinas jos reakcijas. Ji ant manęs šaukė, verkė, vėl šaukė. Išvardino beveik visas klaidingas nuomones (į kurias buvau paruošus atsakymus, tiesiog nesugebėjau įsiterpti) apie tai, kaip aš esu ligonis, išsigalvoju ir kaip man praeis. Kaltino, kaltino mane dėl to, ko negaliu pakeisti. Prisiekinėjo, kad iš pat pradžių buvau klaida, kad jei galėtų mane nužudytų. Sakė, kad manęs negali mylėti tokios "pydarės", "išsigimėlės", "klaidos". Ir tai tik kelios dienos po to, kai ji prisiekė, kad mane myli visokią. Net pareikalavo, kad mane išgydys. Aš nebeturėjau ką pasakyti. Išėjau pasivaikščioti. Kai grįžau radau visus savo spalvotus (taip, tiesiog spalvotus) daiktus sugadintus, išniekintas mano draugų dovanas. Ji taip siautėjo porą dienų. Nesišnekėdama su manimi. Tai toks buvo mano "coming-out'as".

GayLine.LT narė.Jau penktuosius metus GayLine lankytojai pasidalino savo gyvenimo istorijomis: „Mano gyvenimo istorija“.

Šiemet GayLine vėl kviečia Jus papasakoti savo istoriją. Esame labai skirtingi ir kiekvienas mūsų atvejis – individualus. Atsiskleidėte artimiausiai draugei ar draugui ir pajutote, kad tarsi akmuo nuo krūtinės nukrito? Papasakokite, kas įkvėpė šiam žingsniui. Ilgai dvejojote, kol prisipažinote sau ir pasaulis tapo šviesesniu? O gal tėvai, sužinoję apie jūsų lytinę orientaciją, daugiau nebebendrauja? Nedrįstate niekam atsiskleisti? Pasidalinkite savo patirtimi, nuogąstavimais, rūpesčiais ir džiugesiu.


Atsiųskite savo istoriją elektroniniu paštu info@gayline.lt arba kaip tinklapio naujieną. GayLine užtikrina Jūsų konfidencialumą ir neviešins nei vardų, nei slapyvardžių. O Jūsų pasakojimą paskelbsime artimiausiu metu.

Šis straipsnis yra Visuomeninė Lietuvos
LGBT+ svetainė
https://www.gayline.lt

Šio straipsnio URL:
https://www.gayline.lt/article.php?sid=8168