Homoseksualus vaikinas ryžosi viešai išpažinčiai: „Pavargau meluoti“
Data: 2013.10.18 10:17
Tema: Komentarai, nuomonės


Lietuva sulaukė dar vieno atviro homoseksualo atsiskleidimo – vilnietis Marius Gorochovskis svetainėje youtube.com papasakojo savo istoriją. 25-erių metų vyras atvirai pasakoja, kaip suvokė potraukį vyrams ir kaip apie tai pranešė tėvams.

Seimo narė socialdemokratė Giedrė Purvaneckienė sako, kad laikai pasikeitė, tačiau nemažai žmonių dar norėtų užmerkti akis ir nematyti, kad homoseksualumas egzistavo visais laikais.

Youtube.com jau patalpinti du Mariaus įrašai. Pirmame jis prisimena Edgarą iš Klaipėdos rajono, kuris pirmasis visai Lietuvai viešai pasipasakojo apie savo homoseksualumą ir turimą patirtį.

Antrame klipe Marius dalijasi savo atsiskleidimo istorija. Vyras pasakoja vaikystėje įsivaizdavęs, kad turės žmoną, vaikų. Santykiai su merginomis buvę labai geri, bet visos draugystės buvo platoniškos – jis prisipažįsta niekada nejautęs seksualinio potraukio merginoms.

Marius pasakoja galvoti apie savo seksualumą pradėjęs ganėtinai vėlai – 14-15 metų. Apie tai jis daugiausia sužinojo iš žiniasklaidos. „15-os metų supratau, kad vis dėlto moterys, merginos nebus tai, kas mane trauks, kad aš esu homoseksualus ir, ko gero, pavadinkime tai lemtimi, mane trauks vaikinai. Iš pradžių sau to pripažinti negalėjau, neįsivaizdavau, kad galiu gyventi su vyru, kurti šeimą“, – atvirai pasakoja Marius.

Daugiau: Delfi.lt, LRytas.lt.Šis straipsnis yra Visuomeninė Lietuvos
LGBT+ svetainė
https://www.gayline.lt

Šio straipsnio URL:
https://www.gayline.lt/article.php?sid=8187